Idealny samochód rodzinny

Właściciel: Kajetan Królikowski
Model: Avensis 2.0 D4-D T25 2003 r. (wagon)
Aktualny przebieg: 278 000 km

Idealny samochód rodzinny

Co wyróżnia idealny samochód rodzinny? Przestronne wnętrze i pojemny bagażnik. Przekonał się o tym pan Kajetan, który wybrał dla swojej rodziny Toyotę Avensis z 2003 roku.

Decydując się na zakup samochodu, bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Zwracamy uwagę na markę i to, jaką opinią cieszy się ona wśród użytkowników. Wybieramy model, który odpowiadałby naszemu stylowi życia. W przypadku aut używanych na pierwszy plan wysuwa się wiek samochodu, a także jego przebieg i sposób, w jaki był użytkowany.

Tak było również w przypadku pana Kajetana i jego żony. Co sprawiło, że ich wybór padł na Toyotę Avensis? Odpowiedź jest prosta – komfortowe wnętrze i pojemny bagażnik. „Mamy syna, lubimy starocie i jeździmy na działkę, więc miejsca nigdy za dużo” – podkreślał pan Kajetan. Kombi Toyoty odpowiadało wszystkim tym potrzebom.

Mając upatrzony model, pan Kajetan rozpoczął poszukiwania. Jak sam wspomina – miał sporo szczęścia: „Ogłoszenie pojawiło się w sieci, nie minęło 5 minut i zadzwoniliśmy. Tego samego dnia pojechaliśmy obejrzeć i wróciliśmy z nowym nabytkiem”.

Tym nabytkiem była Toyota Avensis 2.0 D4-D T25 z 2003 roku w kolorze wiśniowym i ze skórzaną tapicerką. Poprzednia właścicielka jeździła nim niewiele, auto miało 260 000 km przebiegu. Po roku liczba ta zwiększyła się do 278 000 km.

Jak w tym czasie spisywał się Avensis, wożący – obok członków rodziny – również Kurczaka Gdaczka i Królika Kiwaczka? Zdaniem pana Kajetana – bardzo dzielnie, na tyle, że auto zostanie z rodziną na dłużej.